KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 12211456
nr 1221 1456
Birgit Broms
(1924-2008), Sverige
Färgkrita, Birgit Broms (1924-2008), tillskriven. Får och krabba, ej signerad. 31x24 cm
Birgit Broms, svensk bildkonstnär född 1924, död 2008.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 december 2018
kl 19:51:07
3/12 19:01:12